Kuinka voimme auttaa?
Ota yhteyttä!

Marko Heiskanen
Toimitusjohtaja, myynti
+358 40 822 0758
marko.heiskanen@perimeterprotection.fi

Kenneth Nybo
Huolto- ja palvelupäällikkö
+358 50 565 0395
kenneth.nybo@perimeterprotection.fi

Janne Mikkola
Aluemyyntipäällikkö, Pohjois-Suomi
+358 40 754 7492
janne.mikkola@perimeterprotection.fi

Mikko Kantoniemi
Aluemyyntipäällikkö, Etelä- ja Keski-Suomi
+358 50 325 4155
mikko.kantoniemi@perimeterprotection.fi

Jukka Hertell
Avainasiakaspäällikkö, myynti
+358 400 240 123
jukka.hertell@perimeterprotection.fi

Ramin Darooie
Automaatiosuunnittelija
+358 50 413 3677
ramin.darooie@perimeterprotection.fi

Tommi Tiippana
Suunniteluinsinööri, projektit
+358 40 531 9028
tommi.tiippana@perimeterprotection.fi


Tero Luukkonen
Hankintakoordinaattori
+358 50 558 7227
tero.luukkonen@perimeterprotection.fi

LÖYDÄ MUUT TOIMIPISTEEMME KARTALTA

Perimeter Protection Contact

Denmark

GPP Perimeter Protection A/S
Håndværkervej 10, 6800 Varde, Denmark
Phone: 45 70 10 00 88

Service contact
+45 70100088, info@perimeterprotection.dk
Get directions

Germany

Perimeter Protection Germany GmbH
Johann-Reineke-Straße 6-10 33154 Salzkotten, Germany
Phone: +49 (0) 5258 50070, info@perimeterprotection.com

Service contact
+49 (0)5258 500 758, service@perimeterprotection.de
Get directions

Suomi

GPP Perimeter Protection Oy
Ilvesvuorenkatu 9, 01900 Nurmijärvi,
Finland

Kemin toimipiste: Nauskankatu 2, 94600 Kemi
Finland
Puhelin: +358 (0) 10 617 1700, info@perimeterprotection.fi

Huolto ja palvelu
+358 (0) 10 617 1720, huolto@perimeterprotection.fi
Sijaintimme

Sweden

GPP Perimeter Protection AB
Hamnvägen 8, 1 tr,183 57 Täby, Sweden
Phone: +46 (0) 10-209 48 00, info@perimeterprotection.se

Service contact
+46 (0) 100-209 48 03, service@perimeterprotection.se
Get directions

Switzerland

​Perimeter Protection Schweiz AG
Weberrütistrasse 9 8833 Samstagern, Switzerland
Phone: +41 (0) 44 783 22 11, info@perimeterprotection.ch

Service contact
Phone: +41 (0) 44 783 22 11, info@perimeterprotection.ch
Get directions

Singapore

Perimeter Protection Germany GmbH
c/o German Centre for Industry and Trade Pte Ltd
25 International Business Park
#05-108 German Centre, Singapore 609916

Phone: +49 (0) 1525 289 714 8

GPP Perimeter Protection OY
Ilvesvuorenkatu 9
01900 Nurmijärvi, Finland
Phone: +358 (0) 10 617 1700
info@perimeterprotection.fi

PPG Newsletteranmeldung

* Pflichtfeld

Ich weiß, dass ich mich jederzeit mit Wirkung für die Zukunft kostenfrei wieder abmelden kann und dass meine Daten nur zum Zweck der Verwaltung des Newsletter-Abos genutzt und nicht an Dritte weitergegeben werden. Die Datenschutzhinweise habe ich gelesen."

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

PPG Uutiskirjeen rekisteröinti

* indicates required

Minulle voi lähettää allamainittuja materiaaleja.

Voit lopettaa tilauksen milloin tahansa klikkaamalla sähköpostiemme lopussa olevaa linkkiä.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.